ХОТЕЛ

Посетете го градот на поезијата, градот каде што реката Црн Дрим се влева во сините води на Охридското Езеро и уживајте во убавините на овој единствен град! Вашиот престој во Струга поминете го во Хотел „Арбери“ кој ви нуди удобно сместување одлична вкусна храна во сопствениот ресторан и е оддалечен на само 30м. од плажата.

Сите соби во ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ се опремени со засебно купатило, кабелска-тв, и бесплатен wifi интернет. ХОТЕЛ „АРБЕРИ“ располага со бесплатен паркинг и сопствен ресторан.

Не пропуштајте, посетете го овој убав град и уживајте во престојот во Хотел „Арбери“.

 

 

 

[google-translator]
ShqipEnglishFrançaisDeutschItalianoМакедонски јазик